دوشنبه 04 تير 1403

آغاز ثبت نام از پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت(بدون کنکور) بهمن ماه ۱۴۰۲ دوره‌ کاردانی فنی و حرفه‌ای

آغاز ثبت نام از پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت(بدون کنکور) بهمن ماه ۱۴۰۲ دوره‌ کاردانی فنی و حرفه‌ای


🔺اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان محترم تکمیل ظرفیت بهمن ماه  ۱۴۰۲ دوره‌های کاردانی فنی و حرفه ای 

🟡 ضمن تبریک قبولی به پذیرفته شدگان محترم دوره‌های کاردانی فنی و حرفه ای تکمیل ظرفیت بهمن ماه ۱۴۰۲ در موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی آذرآبادگان ، لطفا برای #ثبت_نام، به موارد زیر توجه فرمایید؛

🟢 نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دوره کاردانی فنی و حرفه ای بر روی سامانه www.sanjesh.org اعلام شده است.

🔴 پذیرفته شدگان محترم می توانند از ساعت ۸ صبح  روز دوشنبه مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲ نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه هم آوا به آدرس hamava.uca.ac.ir   اقدام نمایند. (قسمت ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی فنی و حرفه ای تکمیل ظرفیت بهمن ماه ۱۴۰۲ ) در این قسمت نام کاربری شماره پرونده و رمز عبور کدملی خواهد بود. سپس با مراجعه حضوری به  دانشگاه نسبت به انجام مراحل بعدی ثبت نام خود اقدام کنند؛

🟣تحویل مدارک و تکمیل پرونده آموزشی در داخل دانشگاه با  «تشکیل پرونده» و «احراز هویت» صورت خواهد پذیرفت. بنابراین حضور داوطلبان پذیرفته شده به هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

🟣مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

▫️۱. اصل کارت ملی به همراه یک برگ کپی(پشت و رو)

▫️۲.اصل شناسنامه به همراه یک سری کپی از تمام صفحات شناسنامه 

▫️۳.برای داوطلبان آقا: در صورت داشتن کارت پایان خدمت اصل به همراه یک سری کپی. در صورت نداشتن کارت پایان خدمت با مراجعه به سامانه سخا به آدرس https://sakha.epolice.ir  نسبت به دریافت معافیت تحصیلی خود اقدام نمایند. و برگه معافیت تحصیلی را به همراه خود داشته باشند و موقع ثبت نام به کارشناس ثبت نام  ارائه نمایند.

▫️۴. عکس ۴*۳: خانم ۶ قطعه / آقایان ۸ قطعه

▫️۵.اصل یا گواهی موقت مدرک دوره دوم متوسطه برای نظام ۶.۳.۳  به همراه ۳ برگ کپی

▫️۶.تکمیل فرم کارنامه سلامت جسم و روان از طریق ورود سامانه امور دانشجویان به آدرس https://portal.saorg.ir 

▫️۷.مراجعه به دفاتر پیشخوان دولتی یا مراجعه به آدرس سایت  https://emt.medu.ir جهت دریافت تاییدیه تحصیلی و همچنین دریافت تاییدیه سوابق فارغ التحصیلی. لازم به توضیح است که به همراه داشتن کپی آخرین مدرک تحصیلی برای دریافت رسید پستی تاییدیه تحصیلی و تاییدیه سوابق فارغ التحصیلی الزامی می باشد. 

 

✍ معاونت آموزشی موسسه